Mit szólnátok hozzá, ha alapítanánk egy pártot és indulnánk a parlamenti választásokon?
50% Teljes gőzzel előre
7% Felesleges, mert nem érnénk el vele semmit
6% Segítségre volna szükség
37% Nagyon helyes, hallassuk a hangunkat, megfelelő érdekképviselet nélkül nem érünk el semmit
Szavazatok száma összesen: 217
Fogyatékkal élők pártjának megalapítása?
M Imre üzente 1 éve
Család és/vagy társ: találtam egy privát csoportot. Ha társat keresel, lépj be, próbáld ki (nem ismerem): -- ...