Mit szólnátok hozzá, ha alapítanánk egy pártot és indulnánk a parlamenti választásokon?

50% Teljes gőzzel előre

7% Felesleges, mert nem érnénk el vele semmit

6% Segítségre volna szükség

37% Nagyon helyes, hallassuk a hangunkat, megfelelő érdekképviselet nélkül nem érünk el semmit

Szavazatok száma összesen: 217